Benzin Al Nedir?

Akaryakıt otomasyon sistemi ile entegre çalışan Benzin Al, benzin istasyonlarında aracınızdan inmeden kolayca akaryakıt alabilmenizi sağlayan bir mobil ödeme sistemidir.

AppStore ve Google Play üzerinden uygulamamızı indirebilir; başvurunu sonrası cihazınızı alarak akaryakıt istasyonlarından hızlı bir şekilde yakıt ikmalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Benzin Al Nasıl Çalışır?

Gerekli sözleşmelerin imzalanmasının ardından benzinal tarafından aracınıza takılacak akıllı halka veya tarafınıza kargolanacak montajsız anahtarlık veya kartı ile Benzin Al uygulamasına girişiniz sağlanır. Bu sürecin tamamlanmasından sonra sistem aktif hale getirilir. Akaryakıt istasyonuan gittiğinizde ön saha görevlisi cihazınızı pompaya okutarak dolumu gerçekleştirir. BenzinAL ile yakıt alımlarınızı hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Benzin Al’a Nasıl Üye Olabilirim?

AppStore ve Google Play’den indirebileceğiniz uygulamamız üzerinden ya da BenzinAl.com.tr adresinden ön kayıt formunu doldurarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işleminin ardından, Benzin Al sizi arayarak ön üyeliğinizi onaylayıp, bilgilendirmeyi tarafınıza yapacaktır.

Benzin Al’ı Neden Kullanmalıyım?

  • Aracınızdan inmeden akaryakıt alabilir,
  • Akaryakıt istasyonunda geçirdiğiniz süreyi kısaltabilir,
  • Nakit ödeme, kredi kartı, kasa fişi veya fatura alma gibi işlemler için beklemeden işlemlerinizi tamamlayabilir,
  • Konumunuza göre anlaştığınız akaryakıt markasının “En Yakın İstasyonu”nu görüntüleyebilir,
  • Benzin Al uygulamasından geçmiş akaryakıt alışverişlerinizi görebilir,
  • Birden fazla kredi kartını Benzin Al uygulamasına ekleyip, akaryakıt alışverişlerinizde istediğiniz kredi kartını kullanabilir,
  • Kurumsal firmaların elde ettiği indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.