Akaryakıt otomasyon sistemi ile entegre çalışan Benzin Al, benzin istasyonlarında aracınızdan inmeden kolayca akaryakıt alabilmenizi sağlayan bir mobil ödeme sistemidir.

Akaryakıt dağıtım firmaları tarafından kullanılan akaryakıt harcamaların tek merkezden kontrol altına alınmasını sağlayan bilgisayar destekli bir filo yönetim sistemidir.

Hayır. Uygulamamızı ücretsiz indirebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Yakıt alımlarınızı benzinal uygulaması ve cihazı üzerinden yaptığınız sürece sistem kullanımı, cihaz bedeli vs ücretlendirmesi olmayacaktır. 

Aracınızdan inmeden ve sıra beklemeden akaryakıt almak mı istiyorsunuz? Kredi kartı işlemleri size gereksiz ve uzun mu geliyor? Artık tüm bunlara gerek kalmadan, hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde Benzin Al ile akaryakıt alabilirsiniz.

Kesinlikle. Benzin Al uygulaması içerisinde kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek BDDK izni sahibi olan anlaşmalı bankalar ve kurumlar tarafından muhafaza edilir.

Benzin Al uygulaması içerisinde kredi kartı bilgileriniz tutulmaz. Kredi kartı türü, numarası, son kullanma tarihi ve cvc gibi bilgiler Benzin Al’ın anlaşmış olduğu bankalar ve yetkili kurumlar tarafından tutulmaktadır. Bu konudaki mevzuat BDDK tarafından belirlenmiş olup Benzin Al’ın iş birliği yaptığı kurumlar bu kurala tabidir.

Benzin Al’da bütün yurtiçi kredi kartları geçerlidir. Mastercard, Visa ve Sanalcard ile ödeme yapabilirsiniz.

Birden fazla kredi kartı tanımlayabilirsiniz.

Evet. Benzin Al’da ödeme yaptıkça kredi kartlarınızda bonus, parapuan, vadaa gibi puan biriktirebilirsiniz.

Mevzuat gereği kredi kartlarına taksit yapılamamaktadır. 

Akıllı Anahtarlık: Montajsız plakanıza programlanan bir cihazdır. Yakıt alımınız sırasında İstasyon görevlisine vererek almak istediğiniz yakıt tutarını belirtirsiniz. Görevli ekrana okuttuktan sonra geri almalısınız.

Akıllı Halka: Aracınızın yakıt deposunun ağız kısmına monte edilir. Akıllı halka talep etmeniz durumunda sahada programlama olduğu için dakikalar içerisinde size iletilen kod ile ÜCRETSİZ montaj yaptırabilirsiniz. Temassız, güvenli yakıt alımı yapmanızı sağlar.

Turpak Montaj Noktaları

Sisteme dahil olur iken anlaşmış olduğunuz markanın akaryakıt otomasyon sisteminin (Taşıt Tanıma Sistemleri) geçerli olduğu tüm istasyonlarda uygulamamızı kullanarak yakıt alabilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemine dahil olan tüm akıllı telefonlarda uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Tüm Türkiye’deki Shell akaryakıt istasyonlarında uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Olası tüm problemleriniz ve sorularınız için, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0216 313 28 28 numaralı telefonumuzu arayabilir, 0533 1587766 nolu whatsapp hattımıza mesaj iletebilir veya bilgi@benzinal.com.tr  adresimiz mail iletebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde yeralan "Üye Mesajları" bölümünden de mesajlarınızı iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.